İstasyon Mah. Güney Yanyol No:82

0262 641 41 20

İÇ NAYLONLU ÇUVALLAR

İÇ NAYLONLU ÇUVALLAR İÇİNDEKİ MALZEMEYİ MÜKEMMEL KORUR

PE Naylon iç torbalı çuvallar içindeki malzemeyi koruma açısınsan çok ideal bir seçenektir. Naylon çuvalın tamamını kapladığı için içindeki malzemenin kumaşa veya dikişlere temasının önüne geçilmiş olur. Ayrıca naylonlu çuvallar sıvımsı ve çok ince tozlu malzemelerin taşınması konusunda mükemmel sonuç verir.

NAYLON ŞEKİLLERİ

Hortum Naylon 

Çuvalların içine konan naylon Hortum şeklinde düz bir naylondur. Naylonun en basit halidir. İsteğe bağlı olarak tabanı kapalı yada açık olabilir.

 

Şişe Tipi Naylon 

Çuvalın içine konan naylon şişe tipi şeklindedir. Böylelikle naylon doldurma ve boşaltma bacalarının şeklini almıştır. Böylelikle daha kolay ve etkili doldurma ve boşaltma yapılabilir.

NAYLONUN ÇUVALA TAKILMA ŞEKİLLERİ

Serbest Naylon 

Noylon basitçe çuvalın içine serbest olarak yerleştirilir. Bu naylonun çuvala konulmasının en basit halidir ve diğer şekillere göre fiyat olarak oldukça uygundur. Suni gübre gibi materyallerin taşınması için idealdir.

Köşelerden Tutturma Naylon 

Naylon çuvala 8 köşeden çuvala tutturulur. Bu şekilde tutturularak doldurma sırasında naylon çuvalın içinde bükülmez ve doldurulan malzemeler çuvalın her yerine yayılır.

Kenar Dikili Naylon 

Naylon çuvala kenar dikişlerden boydan boya dikme. Naylonun kaneviçe bant ile kenar kaynaklardan takviye yapılarak boydan boya dikilir. Böylelikle malzemeler çuvala doldurulurken naylon bükülmez ve boşaltma sırasında naylon çuvala dikili olduğu için malzeme ile birlikte çuvalın dışına çıkmaz.

Yapıştırma Naylon 

Naylon çuvala püskürtme yapıştırıcıyla 4 taraftan çuvala yapıştırılır

KULLANIM ALANLARI