İstasyon Mah. Güney Yanyol No:82

0262 641 41 20

Hakkımızda

20 YILLIK TECRÜBE

1995 yılında kurulan SAM FIBS; ürünlerin paketlenmesi, taşınması ve depolanması için tasarlanmış polipropilen big bag’ler üretir. Bunlardan bazıları çeşitli gübreler, kimyasallar, ahşap ve plastik paletler, karma yem, tohumlar, ikinci el kıyafetler, inşaat malzemeleri (çimento, harç, kayalar, kum molozu) ve diğer dökme ürünler (tehlikeli ya da tehlikesiz) ve ayrıca gıda ürünleridir. (tahıl, un, şeker, çeşitli sebzeler). 

Güvenli, hafif, güçlü ve çok çeşitli uygulamalar için uygun tek, iki veya dört ilmekli yüksek kaliteli tek kullanımlık veya çok kullanımlı big bag’ler sunuyoruz. Big bag’lerimiz, dökme ürünleri paketlerken zamandan tasarruf etmenize, taşıma maliyetlerini düşürmenize ve yükleme işlemini kolaylaştırmanıza yardımcı olur. 

Çeşitler; müşterimizin özel ihtiyaçlarına göre büyük torbalar tasarlama ve üretme seçeneği ile 500 kg ila 2500 kg arasında değişen büyük torbalar. Markalama: Üretilen polipropilen big bag’ler, 7 renkte (bir tarafta 4 renk, diğer tarafta 3 renk) ve big torbaların yapısına bağlı olarak, big bag’in birkaç yüzüne basılabilen müşterilerin logolarıyla işaretlenmiştir.

Çantalar; şirketin üretim kapasitesi (yaklaşık 100.000 adet / ay) ve yüksek nitelikli profesyoneller sayesinde, hem büyük hem de küçük müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabiliriz.

AMAÇLARIMIZ;

Başta Türkiye ve Rusya olmak üzere; polipropilen big bag üretimi ve satışı alanında pazar liderliğini sürdürmek; yeni üretim ve lojistik yöntemleri uygulamak, rekabet üstünlüğünü artırmak ve yüksek üretim kalitesini korurken faaliyet alanımızda yıllık büyüme ve gelişme arayışı; her müşterinin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt vererek istikrarlı, sosyal sorumluluk sahibi, esnek ve duyarlı bir şirket olarak kalmak.